Robienie Tempeh jest łatwe!

Submenu


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /lib/smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270

Shop link


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /lib/smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270

regulamin sklepu

warunki ogólne,

Właścicielem witryny tempehmake.com jest GOfemine - Piotr Jaworski, 01-570 Warszawa, ul. Niegolewskiego 5/1 NIP: PL1131352941, REGON: 141468260. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest wypełnienie rubryk z danymi osobowymi w formularzu zamówienia takich jak: adres e-mail; imię i nazwisko; dokładny i prawdziwy adres dostawy zamówionych produktów; numer telefonu kontaktowego; nazwa firmy jeśli pod adresem dostawy mieści się firma / instytucja, a także potwierdzenie zapoznania się z regulaminem witryny. Podanie adresu e-mail jest niezbędne do potwierdzenia przyjęcia i potwierdzenia realizacji zamówienia. W przypadku założenia konta w witrynie tempehmake.com do złożenia zamówiona konieczne jest tylko zalogowanie się, wybranie produktów, sposobu zapłaty i dostawy orazi potwierdzenie zapoznania się z regulaminem. Złożenie zamówienia na witrynie tempehmake.com jest prawnie wiążącą umową kupna-sprzedaży. GOfemine zastrzega możliwość braku dostępności określonego produktu, o czym klient zostanie poinformowany. [Serwis tempehmake.com nie wysyła zamówień za pobraniem.] Ceny w witrynie tempehmake.com wyrażone są w zlotych i są cenami brutto. Złożenie zamówienia w witrynie tempehmake.com oznacza akceptację postanowień tego regulaminu.

zamawianie i zapłata

Zamówienia na produkty prezentowane w witrynie tempehmake.com można składać tylko za pośrednictwem witryny. Przyjmowane są całą dobę i cały rok, a realizowane (kompletowane i wysyłane) następnego dnia roboczego po otrzymaniu od zamawiającego należności za zamówienie. Otrzymanie należności za zamówienie następuje z chwilą gdy należność zostaje uznana przez dostępny na stronie tempehmake.com system płatności on-line lub zaksięgowana na podanym w korespondencji rachunku bankowym - zależnie od wybranego sposobu zapłaty. Zamówienia, za które należność nie wpłynęła w terminie 7 dni od daty ich złożenia zostają anulowane. Zamówienie, za które wpłynęła należność nie mogą być anulowane. Należność za zamówienie obejmuje pełny koszt brutto produktów, ich nadania i dostarczenia. Szczegółowa informacja o kosztach dostarczania zamówień wyświetlane są w formularzu zamówienia. Zamówienia, co do których istnieją jakikolwiek wątpliwości będą weryfikowane przez obsługę witryny, zamówienie takie może zostać anulowane, a należność zwrócona bez podania przyczyn. Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie e-mailem. Zapłata przyjmowana jest w każdej walucie akceptowanej przez system płatności on-line dostępny na stronie lub bank i przeliczana na euro według kursu obowiązującego w tych podmiotach w dniu zapłaty. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.

dostarczenie

Przesyłka z zamówieniem jest nadawana, przewożona i dostarczana w ramach standardowej usługi pocztowej [lub kurierem] zależnie od wagi i rozmiarów jako list (waga do 2KG) lub paczka (waga od 2 do 20KG) polecona ekonomiczna lub polecona priorytetowa zgodnie ze wskazaniem zamawiającego. Przesyłka najczęściej dostarczana jest adresatowi w terminie do (D = data nadania przesyłki): list polecony ekonomiczny D+10 dni roboczych; list polecony priorytetowy D+ 5 dni roboczych; paczka polecona ekonomiczna D+10 dni roboczych; paczka polecona priorytetowa D+6 dni roboczych Przesyłka dostarczana jest adresatowi w sposób zgodny z procedurą lokalnej poczty obsługującej adres pocztowy wskazany w zamówieniu jako miejsce dostarczenia. Zmówienie kurierem dostarczane jest w terminie D+1 dni roboczych w godzinach od 8.00 do 17.00. O zbliżającej się wizycie kuriera zamawiających jest powiadamiany jest przez firmę kurierską pocztą elektroniczną.

koszt (brutto) dostwy

Kurierem to 14,99 zł, kurierem za pobraniem 19,30 zł za przesyłkę do 31.5 kg.
Pocztą polską dostrczane mogą być tylko przesyłki o wadze do 2,0kg koszt zależnie od wagi przesyłki zgodnie z aktualnym cennikim Poczty Polskiej na listy polecone, priorytetowe gabaryt B. Rozpiętość cen w zależności od wagi przesyłki od 5,50 zł do 14,50zł.

zwrot zamówienia

Wszelkie zwroty wysyłane na koszt firmy GOfemine (w tym przesyłki za pobraniem pocztowym) nie są przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia. Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do 10 dni od daty otrzymania produktu. W przypadku odstąpienia od umowy by otrzymać zwrot pieniędzy Klient jest zobowiązany do odesłania na własny koszt zakupionych produktów w oryginalnym, nie otwartym opakowaniu wraz z wypełnionym oświadczeniem i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu (paragon fiskalny i / lub faktura VAT). Zwracany produkt nie może nosić śladów używania, być uszkodzony (dotyczy także opakowania) lub przeterminowany gdy wysyłany produkt przeterminowany nie był. Pieniądze za zwrócony produkt Klient otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego w przeciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego produktu. Koszty odesłania nam zwracanego produktu nie podlegają zwrotowi.

reklamacja

W przypadku nie otrzymania przesyłki z zamówieniem mimo opłacenia należności w terminie 21 dni od daty zapłaty lub w przypadku otrzymania produktu po upłynięciu terminu jego ważności podanego na opakowaniu informację o tym fakcie, wraz z numerem zamówienia i adresem wysyłki oraz zdjęciem opakowania ukazującym datę ważności (gdy reklamacja dotyczy upłynięcia terminu ważności) prosimy przesłać na adres tempehmake@gmail.com. W ciągu 10 dni roboczych od otrzymania maila z reklamacją będziemy mogli we współpracy z pocztą prześledzić losy przesyłki. Jeśli poczta potwierdzi dostarczenie przesyłki po upłynięciu terminu ważności, potwierdzi nie dostarczenie przesyłki, jej utratę lub brak możliwości odnalezienia informacji o przesyłce zamówienie zostanie ponownie skompletowane i ponownie wysłanie na koszt sklepu lub, zgodnie z wolą klienta cała należność za reklamowane zamówienie, w raz z kosztem jego dostarczenia zostanie zwrócona klientowi na wskazane przez niego w mailu konto lub rachunek bankowy. Ze względu na niemożność ustalenia miejsca, czasu i powodu ew. uszkodzenie przesyłki przesyłka uszkodzona nie podlega reklamacji.

prawa autorskie

Treści zawarte na stronach są prywatnymi opiniami, poglądami i przemyśleniami autorów portalu i nie mają charakteru twierdzeń naukowych. Nazwa i znak słowno-graficzny witryny tempehmake.com oraz wszystkie treści, publikacje, szata graficzna strony, wizerunki i inne utwory [z wyjątkiem zaznaczonych] są własnością firmy GOfemine-Piotr Jaworski i jako takie zgodnie z ustawą o ochronie praw własności intelektualnej podlegają ochronie prawnej. Ich kopiowanie, podrabianie, powielanie, przerabianie i inne wykorzystywanie w celach komercyjnych bez zgody GOfemine spowoduje pociągnięcie do odpowiedzialności prawnej. Publikowane materiały znajdują się na nośnikach elektronicznych w firmie GOfemine Warszawa, Niegolewskiego 5, a także na serwerach firmy home.pl

polityka prywatności

Zgodnie z przepisami ochrony danych osobowych pragniemy poinformować Cię, jaka jest nasza polityka prywatności, czyli, do czego będziemy ich używać i jak chronić. Poniżej przeczytasz, jakie dane o Tobie są nam potrzebne; w jaki sposób je wykorzystujemy; jak będziemy się z Tobą kontaktować; jak możesz nas poinformować z zmianie danych; jak wykorzystujemy cookies’y; jak zabezpieczamy Twoje dane osobowe. Aby złożyć zamówienie i kupować na witrynie tempehmake.com musisz wypełnić rubryki z danymi osobowymi w formularzu zamówienia. Zapytamy cię o: Twój adres e-mail; imię i nazwisko; dokładny adres (dostawy zamówionych produktów); numer telefonu kontaktowego; nazwę firmy jeśli pod adresem dostwy mieści się firma / instytucja. O dane związane z formą płatności zostaniesz zapytany przez Twój bank - gdy wybierzesz formę płatności przelewem, lub przez PayPal Pte Ltd w przypadku gdy wybierzesz formę płatności przez konto PayPal lub kartą kredytową. Część danych o tobie jest zbierana w trakcie wizyt na naszej witrynie automatycznie - system rejestruje Twój adres IP, lokalizację, nazwę Twojej domeny, typ przeglądarki, system operacyjny. Także, gdy kontaktujesz się z nami odwiedzając stronę, lub e-mailem, pocztą lub, gdy telefonujesz przekazujesz nam swoje imię, nazwisko, adres, adres e-mail, numer telefonu. Absolutnie żadnych danych o Tobie nie będziemy sprzedawali innym firmom. Wszystkie one będą wykorzystywane wyłącznie do realizowania transakcji – pobierania pieniędzy / wysyłania towaru lub do kontaktowania się z Tobą. W celu zrealizowania zamówienia Twoje dane tele-adresowe zostaną też udostępniane Poczcie / Firmie kurierskiej bowiem bez przekazania tych danych nie będzie możliwe otrzymanie przesyłki z kupionymi produktami. Dane zbierane przez system automatycznie od każdego z użytkowników będą wykorzystywane do analiz statystycznych wizyt do tworzenia profilów naszych klientów, a także do personalizacji oferty, przydzielania indywidualnych rabatów, personalizacji stron i widoków stron. Dane zbierane w trakcie korespondencji będą wykorzystywane wyłącznie do odpowiedzi na zadane pytania. W przypadku kontroli GIODO (Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych) Twoje dane zgodnie z ustawą mogą być udostępnione pracownikowi inspektoratu. Także w przypadku naruszenia regulaminu naszego sklepu, naruszenia prawa lub, gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości. Jeżeli dokonałeś zamówienia, transakcji zakupu towaru, otrzymasz od nas e-maile dotyczące Twojego zamówienia i transakcji. Możemy również kontaktować się z Tobą telefonicznie, za pośrednictwem poczty, e-mailem, jeżeli będziemy mieli ważne informacje dotyczące Twojej transakcji czy naszej oferty. Danych użytych do transakcji, wstawionych przez Cibie do rubryk danych osobowych formularza zamówienia zakupu nie można zmienić, ani usunąć, gdyż są one częścią rachunku lub faktury. Składając kolejne zamówienie będziesz mógł wstawić w rubryki inne dane. Danych zbieranych automatycznie nie da się zmienić lub usunąć. Nasza strona internetowa może wykorzystywać „cookies”, które służą identyfikacji Twojej przeglądarki podczas korzystania z naszej strony, abyśmy wiedzieli jaką stronę Ci wyświetlić. „Cookies” nie zawierają żadnych danych osobowych. Nasze bazy danych zabezpieczone są przed wglądem osób trzecich hasłami. Firma zbierająca dane: GOfemine, Piotr Jaworski, Niegolewskiego 5, 01-570 Warszawa, Polska. W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt korzystając z adresu kontaktowego znajdującego się w zakładce kontakt.

Newsletter, FB, RSS


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /lib/smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
zapisz się
po newsletter
polub nas
na facebooku
przypnij
na tablicy